Gaat het wel zo goed? deel 3

Van verschillende kanten hoor ik dat het in 2015 allemaal veel beter gaat worden.

Is dat wel zo?

Juist nu de ontwikkelingen sneller gaan dan we kunnen bevatten met 3D-printing, automatisering, digitalisering en robotisering, kunnen werknemers niet langs de zijlijn blijven staan. De Unie Arbeidsmonitor laat nu al zien dat harde acties of stakingen niks gaan opleveren. Integendeel: er gaan in 2015 nog honderdduizend banen verloren”, aldus Castelein, voorman van de vakbond de Unie.
Waar ik ook van schrik is de constatering dat er in 2015 nog eens 100.000 werklozen bijkomen. 
Bouwbedrijven hebben geen reserves meer en moeten het doen met flinterdunne marges. Bedrijven die failliet gaan
 
Zie ik wat over het hoofd?

Hoe gaat het bij jou op het werk?

Hoezo gaat het in 2015 beter?