Docent Nederlands als tweede taal gevraagd

logosvs

 

 

 

Bent u docent NT2?
Zoekt u een nieuwe uitdaging? Dan bent u de juiste kandidaat voor onze partner.

Onze partner is een jonge organisatie in het midden van het land die inburgeringscursussen verzorgd voor voornamelijk vluchtelingen (nieuwe Nederlanders). 

Haar missie is om de nieuwe Nederlanders in te burgeren en het vinden van betaald werk vanuit hun belevingswereld en gebaseerd op de eisen van de Nederlandse samenleving leuk, effectief en efficiënt te faciliteren. Uitgangspunt daarbij is dat de nieuwe Nederlander wordt begeleid door mensen die hem begrijpen. Zij hebben veelal een soortgelijke situatie meegemaakt: gevlucht uit het thuisland.

Laat deze kans niet aan u voorbij gaan en neem contact met mij op. Mailen kan ook naar roland.bruinier@svservicecenter.nl

Kent u binnen uw relaties een docent Nederlands als tweede taal?  Deel dit bericht dan met uw relatie.

​​